1627
512153

LJUSSTAKAR, ett par. Frankrike, 1800-talets början. Empire.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 900 - 2 370 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris
19 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgylld brons. Kolonnskaft med indelat rutmönster. Rund fotplatta med dekor med palmetter. Höjd 28,5 cm.