1458
529606

POTTSKÅP. Sengustavianskt stockholmsarbete, 1700-talets slut.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
955 - 1 150 EUR
1 090 - 1 300 USD
Klubbat pris
13 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Fanerat med mahogny. Skiva av vit marmor. Utdragbar skiva, låda samt fällbar skåplucka. Längd 46, bredd 35, höjd 74,5 cm. Nyckel medföljer.