1432
402139

BROSCH, guld 18K samt silver med gammalslipade diamanter totalt ca 2.50 ct. 1800-tal. Vikt ca 8 gram.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 360 - 1 820 EUR
1 450 - 1 930 USD
Klubbat pris

I form av halvmåne. Längd ca 35 mm.

Slitage.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

19. Byrå, Stockholmsarbete, 1700-talets slut, Sengustaviansk.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
Budgivningen avslutad
Fair warning
Fair warning
Fair warning
16 000

ditt bud
Aktuellt bud:
18 000 SEK