1068
456184

ARMBANDSUR, Rolex Datejust, 18K guld, automatisk. Total vikt inkl ur ca 180 g.

Utropspris
95 000 - 100 000 SEK
8 350 - 8 790 EUR
8 860 - 9 330 USD
Klubbat pris

Herrur. Boett med safirglas, datumvisning roulette. Refnr: 116238, serienummer M888792 ca 2008. Kaliber: 3135. Jubileelänk i 18K guld, dolt viklås "Crown clasp". Ø 36 mm. Ca 2008. Certifikat Nymans ur 2009.

Smärre repor och bruksslitage. Ej funktionstestad.

Certifikarhållare. Etui utan kudde.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

240. Bertil Brisborg, golvlampa, modell "32620", Nordiska Kompaniet 1940-tal.
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
Budhistorik
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
11 000

ditt bud
10 000

ditt bud
Aktuellt bud:
16 000 SEK