"Production Still (Esther Terrace 02)", 2006.
Signerad Gregory Crewdson och daterad 2006 och numrerad 2/20. Archival pigment print, bildyta 30,5 x 45,5 cm. Bladstorlek 43 x 56 cm. Upplaga 20 + 5 AP.
Hamburg Kennedy Photographs, New York.