SAM FRANCIS, färglitografi, 1968, signerad med blyerts 1/1, utgiven av Sam Francis, Santa Monica, California.
Untitled, bladstorlek 71 x 50,8 cm.
Ej examinerad ur ram.
Lembark 98 (ej avbildad).
This lithograph is not published in an edition, there is only one unique print (1/1) and two trial proofs.