Alm, stoppad klädsel klädd lejongul sammet, pärlspik. Märkta med metallbricka NK R 33842 - C 9 11 29 respektive C 23 10 30.
Solkad klädsel, slitage. (2)
Ritningen daterad 2 maj 1929.