Rektangulär sandgjuten glaskropp i blå glasmassa med innesluten dekor av ansikte. Signerad B. Vallien 7185045 KOSTA BODA UNIQUE. Höjd 43 cm inkl målad träsockel.
Små nagg på den sandblästrade ytan.
×
Logga in
Kunde inte logga in