97
458538

Julia Beck

(Sverige, 1853-1935)
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 530 - 4 410 EUR
3 680 - 4 600 USD
Klubbat pris
Julia Beck
(Sverige, 1853-1935)

Fransk bondgård

Signerad Julia Beck och daterad 1885. Akvarell 38 x 55 cm.

Sven-Harrys (Konstmuseum), Stockholm, "Julia Beck", 25 maj - 1 september 2013.

Bosjökloster slott i Skåne önskar låna in konstverket till en utställning under perioden 17 maj - 18 augusti 2014.