787
471847

VINKANNOR, ett par, Frankrike 1800-talets slut.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 330 - 1 770 EUR
1 370 - 1 820 USD
Klubbat pris
15 000 SEK

Silvermonteringar med dekor i rokokostil, glasen med vridna godroner. Graverat monogram. Undertill minnesgravyr. Höjd 27 cm. (2)

Ett glas med spricka.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

395. Bertil Brisborg, vägglampor ett par, modell "31586", Nordiska Kompaniet, 1940-tal.
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
Budhistorik
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
11 000

ditt bud
10 000

ditt bud
Aktuellt bud:
14 000 SEK