507
451136

BORDSLAMPA, Frankrike 1800-talets början. Empire.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
569 - 759 EUR
651 - 869 USD
Klubbat pris
6 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgylld brons. Kannelerat skaft på rund fot med lagerkransar. Höjd 26,5 cm.

Omarbetad ljusstake.