1636
464463

FAT, porslin. Kina, troligen Republik, 1900-tal, med Guangxu sex karaktärers märke.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
353 - 530 EUR
364 - 546 USD
Klubbat pris

Dekor i famille rose-färger i form av trädgårdsmotiv med påfågel, prunus och krysantemum. Diameter 25 cm.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

156. Märta Måås-Fjetterström, matta, "Grön äng", rölakan, ca 253 x 161 cm, signerad AB MMF.
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
Budhistorik
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
Aktuellt bud:
55 000 SEK