1249
440818

SEMIANTIK TIBET FIGURAL. 162 x 88 cm.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
530 - 707 EUR
564 - 752 USD
Klubbat pris
6 500 SEK

Brunmelerad botten med stora polykroma stiliserade drakar bland moln och fyra lejon.

Något slitage och smutsig, fläckar. Långsidorna med trampveck och smärre skador, ett hörn något skadat.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?