1222
467514

MATTA, semiantik Keshan. 199,5 x 128 cm.

Utropspris
9 000 - 10 000 SEK
795 - 883 EUR
846 - 940 USD
Klubbat pris

Rödmelerad botten med polykrom blomstermedaljong, blommor, blomvaser och -urnor. Bred mörkblå huvudbård med buketter, blommande träd, blommor och vaser.

Något ställvis lite hårdare slitage, något smutsig, fläckar. Sidorna med trampveck och smärre skador, ett hörn något skadat.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?