131
454457

MATTA. Rölakan. 266,5 x 168,5 cm. Möjligen Sverige, troligen 1990-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
697 - 872 EUR
730 - 912 USD
Klubbat pris
6 000 SEK

Stort polykromt randmönster med trianglar.

Ställvis slitage, smärre fläckar. Sidorna med smärre skador.

Tilläggslista

Möjligen Sverige, troligen 1990-tal.