509A
464306

MATTA. Flossa. 341 x 145 cm. Signerad MG 1928 (Märtha Gahn).

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
883 - 1 060 EUR
911 - 1 090 USD
Klubbat pris
7 000 SEK

Nyklassisistisk. Melerad botten i benvitt, gammalrosa och kamelhårsfärg med tre reserver med hjort, blommande träd respektive fågel. Rosaröd melerad huvudbård med geometriska figurer.

Något slitage och smutsig, fläckar. Sidorna med trampveck.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

612. Gerd Nordenskjöld, Utan titel.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
Aktuellt bud:
28 000 SEK