223
459908

Walasse Ting

(1929-2010)
Utropspris
150 000 - 200 000 SEK
14 200 - 19 000 EUR
16 300 - 21 700 USD
Klubbat pris
155 000 SEK

Walasse Ting
(1929-2010)

"Papegojorna"

Signerad med stämpel. Akryl på papper 68 x 100 cm.

Proveniens

Galleri Östermalm, Stockholm.