90
248754

Herman af Sillén

(Sverige, 1857-1908)
Utropspris
200 000 - 250 000 SEK
17 600 - 22 000 EUR
18 700 - 23 300 USD
Klubbat pris
Herman af Sillén
(Sverige, 1857-1908)

"Franska pansarfregatter"

Signerad H. af Sillén och daterad -97. Duk 85 x 125 cm.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

559. Gösta Nystroem, Tre figurer i hatt.
Utropspris
250 000 - 300 000 SEK
Budhistorik
300 000

ditt bud
290 000

ditt bud
280 000

ditt bud
270 000

ditt bud
260 000

ditt bud
250 000

ditt bud
Aktuellt bud:
300 000 SEK