869
398189

BÅLSKÅL samt SLEV, silver, av C.G. Hallberg, Stockholm 1918. Total vikt ca 2826 gram.

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 230 - 2 680 EUR
2 370 - 2 840 USD
Klubbat pris

Förgylld, rund på delfinfötter. Diameter 32,5.

Bruksslitage.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?