693
378087

SWEET MEAT DISH MED LOCK, glas. 1700-tal.

Utropspris
5 000 - 8 000 SEK
478 - 764 EUR
542 - 868 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Slipad och graverad dekor. Höjd 18 cm.

Slitage.

Proveniens

The Esbjörn Kronberg Collection.