299
420476

Barent Gael

(Holland, 1620-1703)
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 820 - 4 780 EUR
4 340 - 5 420 USD
Klubbat pris
48 000 SEK
Barent Gael
(Holland, 1620-1703)

Sällskap utanför värdshuset

Signerad B Gael. Pannå 40 x 55,5 cm.

Proveniens

Alan Jacobs Gallery, London, inköpt 1985.