1321
366544

ANTIK/SEMIANTIK TIBET. 173,5 x 86,5 cm.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
523 - 697 EUR
547 - 730 USD
Klubbat pris
15 000 SEK

Mörkblåmelerad botten med tre och en halv stora polykroma pioner och blad. Hörnen med vågmönster.

Något ställvis hårdare slitage, något smutsig, smärre fläckar och lagningar. En kortsida saknar några knutrader.