1231
376555

Cartier - Must de Cartier. Förgyllt silver. Boett nr. 00200500 ref. 1851. 24mm.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
353 - 530 EUR
364 - 546 USD
Klubbat pris
5 500 SEK

Damklocka i förgyllt silver. Krokodilpräglat läderarmband med förgyllt viklås i original. Crèmefärgad urtavla med romerska siffror, safirglas, krona med cabochonslipad safir, diameter 26mm. Box.

Slitage. Förgyllning delvis bortnött på viklås.