1218
376554

Fickur med Klockkedja, 14k resp kedja 18k guld. Tillverkad i Schweiz, 1900-talets mitt. 46mm.

Utropspris
6 000 - 7 000 SEK
536 - 626 EUR
569 - 664 USD
Klubbat pris

Herrklocka. Ankargång, silverfärgad urtavla med arabiska siffror, liten sekundvisare, plexiglas, ögla ej guld. Klockkedja, pansarlänk med emaljberlock med frimurartecken, längd 45,5cm. totalvikt 54,8 resp 19,2g.

Slitage.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?