NIELS OLE MØLLER, matbord, 3 stolar och 2 karmstolar, J.L. Møller, Danmark 1950-60-tal.
Palisander, fast stoppad sits i brunt skinn. Brickmärkta och stämplade 7336. Runt bord, diameter 122,5 cm, total längd 173,5 cm inkl utfällbar iläggsskiva.
Smärre slitage, skivan något blekt. (6)
×
Logga in
Kunde inte logga in