SOFIA HULTÉN, "Grey Area", Utförd 2001. DVD, 9 min. Upplaga 19/20.
Kommer på två skivor. Olika format. NTSC / PAL. Varav en skiva är signerad och numrerad.
DVD visas i våra visningslokaler i Västberga.
Certifikat från Koch und Kesslau medföljer.
Koch und Kesslau, Berlin.
Privat samling, Stockholm.
Sofia Hultén tilldelades 2011 Moderna Museets Vänner stora skulpturpris.