Utan titel
Signerad Tom och daterad 1978. Blyerts på papper 26 x 18 cm.
Tom of Finland Foundation, i samband med Noaks Ark.
Tom of Finland, Micha Ramakers, "Tom of Finland: The Art of Pleasures", 1999, avbildad sid 318.
Omslag till tidningen "Kake nr 17 - Loding zone".