Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor
"Look/I am/Blind/Look (Nr 16)"
Signerad R. Zaugg och daterad 1998/1999 a tergo. Lackfärg och silkscreen på aluminum 68,5 x 69,3 cm.
Mai 26 Galerie, Zürich.