"Fruta Estrata", 2011
Signerad L Gispert och numrerad 3/6 och daterad 2011 a tergo. C-Print silikonmonterad på trä, 127 cm x 95,5 cm (djup 6,5 cm).
Luis Gispert, "Decepcion", 2011, avbildad.
Mallorca Landings, Palma.