"Titlis, I", 1999 (Diptyk)
Signerad Walter Niedermayr och numrerad 1/6 och daterad 1999 a tergo. C-print 103 x 130 cm inkl ram per del.
Diptyken är placerad i fel följd i den tryckta katalogen. Men presenteras i rätt följd i visningen samt i webbkatalogen.
Galerie Nordenhake, Stockholm.