Signerad Milton H Greene och daterad 7-27-78 a tergo. Även stämplad "Authentic Original Photograph by Milton H. Greene" a tergo. Silvergelatinfotografi, bildyta 49 x 38 cm.
Ur sviten "The Black Sitting", 1956.
×
Logga in
Kunde inte logga in