"The Liberation Infantrie", 2008
Signerad Helena Blomqvist och numrerad 1/6 på etikett a tergo. Digital C-Print, bildyta 88 x 110 cm.
Angelika Knäpper Gallery, Stockholm.
Angelika Knäpper Gallery, Stockholm, "Helena Blomqvist - The Last Golden Frog", 2008.
Angelika Knäpper Gallery, "Helena Blomqvist", 2012, avbildad.