Emalj på koppar i olika blå och gröna nyanser, ett större bladformat fat, 6+1 mindre fat. Stämplade P DE POLI MADE IN ITALY. Mått 17,5 x 11,5 cm, 8,2 x 5,8 cm och 8 x 5 cm.
Något slitage. (8)
×
Logga in
Kunde inte logga in