Färgakvatint och mjukgrundsetsning, 2010, signerad med blyerts 5/30, tryckt av Emily York och utgiven av Crown Point Press, San Francisco. 56 x 39,8 cm.
Ej examinerad ur ram.
Tilläggslista
Omfattas av följerätt (d)
×
Logga in
Kunde inte logga in