HERRARMBANDSUR, Corum, "Admirals Cup Competition 48", titan/gummi, 2000-tal.
Herrklocka i PVD:at titan med gummiband och spänne i PVD:at titan. Liten sekundvisare och datumfönster. Mått 48 mm. No. 2264100, COSC. 699997, Ref. 947.951.94/0371 AN14
Obetydligt slitage.
×
Logga in
Kunde inte logga in