MOCKASERVIS, 3 delar, icke identifierad mästare, Moskva 1800-talets slut.
Invändigt förgyllda delar. Släta, med matterad yta och graverad bladkartusch med monogram. Svarvade lockknoppas med bendekor. Kannans höjd 14 cm, total vikt 690 gram.
×
Logga in
Kunde inte logga in