OKÄND KONSTNÄR 1600/1700-TAL, Miniatyr, ej signerad.
"Le Grand Condé" (Louis II Condé av Bourbon 1621-1686 fransk fältherre. Mässing 8 x 6,5 cm. Äldre förgylld och bronserad ram.
Ytsmuts, smärre repor.
Porträttet har även ansetts föreställa Magnus Stenbock.