383
356537

SEMIANTIK SENNEH KELIM. 203 x 129,5 cm.

Utropspris
7 000 - 9 000 SEK
611 - 785 EUR
648 - 833 USD
Klubbat pris
5 000 SEK

Gul botten med rader av polykroma blomställningar, samt närmast yttäckande ljusblå medaljong med heratimönster och medaljonger. Tre smala bårder med blommönster.

Något slitage, smutsig, fläckar, smärre skador. Något skadade kortsidor.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?