380
351449

SEMIANTIK SENNEH KELIM. 199 x 124 cm.

Utropspris
7 000 - 9 000 SEK
611 - 785 EUR
648 - 833 USD
Klubbat pris
5 500 SEK

Mörkbrun botten med polykromt heratimönster och stor benvit medaljong. Tre smala bårder.

Obetydligt slitage, något smutsig, smärre fläckar, skador och lagningar. Kortsidorna saknar några vävda rader.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?