37
361714

Edvard Rosenberg

(Sverige, 1858-1934)
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
4 410 - 5 300 EUR
4 600 - 5 530 USD
Klubbat pris
36 000 SEK
Edvard Rosenberg
(Sverige, 1858-1934)

Ung kvinna i fönster

Signerad Edv. Rosenberg. Duk 91,5 x 71,5 cm.

Proveniens

I arv inom konstnärens familj till nuvarande ägare.