1795
360848

SKÅLAR, ett par, porslin. Qing dynastin, 1700-tal.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 420 - 1 900 EUR
1 630 - 2 170 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Förgylld dekor av antikviteter. Diameter 11,8 cm.

Kantnötning. (2)