13
363240

Olof Krumlinde

(Sverige, 1856-1945)
Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 870 - 3 340 EUR
3 250 - 3 800 USD
Klubbat pris
20 000 SEK

Olof Krumlinde
(Sverige, 1856-1945)

Flodlandskap i månsken

Signerad Olof Krumlinde och daterad Paris -82. Duk 59 x 90 cm.