PREBEN FABRICIUS & JØRGEN KASTHOLM, tillskrivet, matbord, Danmark 1960-tal.
Fyrdelad skiva av palisander, underrede av förkromat stål. Etikettmärkt 8850 BJERRINGBRO DANMARK Danish Furnituremaker's control. Diameter 136,5 cm, höjd 72 cm.
Smärre slitage.
×
Logga in
Kunde inte logga in