HANS J WEGNER, sideboard, Andreas Tuck, Danmark 1950-tal.
Ek, sex lådor med träknoppar samt skjutdörrar med bakomliggande hyllplan samt 6 besticklådor. Korslagd benställning. Längd 168 cm, djup 44 cm, höjd 126 cm.
Slitage.
×
Logga in
Kunde inte logga in