Utan titel, ur: "Album 13"
Litografi, 1948, signerad med blyerts 9/75. 28 x 38 cm, bladstorlek 40,5 x 52 cm (Marais).
Missfärgad efter passepartout, rester samt pappersförtunning efter tejp i övre hörnen.
Liten reva (8 mm) vid bladets övre högra hörn.
Mourlot 83.