873
318729

BÄGARE, icke identifierad mästare, Moskva 1800-talets mitt.

Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
442 - 619 EUR
452 - 633 USD
Klubbat pris
8 000 SEK

Förgylld, med heltäckande niellodekor av bladslingor. Höjd 8,5 cm, vikt 174 gram.