790
276863

FLASKA, glas. Strömbäcks glasbruk, 1700-talets andra hälft.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Klubbat pris
8 500 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Gröntonad. Cylindrisk med påklippt krage, klack stämplad KANS SBGB. Höjd 23 cm.