322
293443

SEMIANTIK YOMOUD. 291,5 x 174,5 cm (samt ca 3 cm slätväv på varje kortsida).

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 060 - 1 330 EUR
1 130 - 1 410 USD
Klubbat pris
27 000 SEK

Rödbrun botten med polykroma dyrnak göls. Benvit huvudbård med växtranka. Kortsidorna med växtornament.

Ställvis något slitage, fläckar varav en något stel, smärre skador. Skadade sidor.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?