283
314511

SEMIANTIK KESHAN. 441,5 x 315,5 cm.

Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 800 - 4 740 EUR
4 340 - 5 430 USD
Klubbat pris
38 000 SEK

Röd botten med polykrom medaljong, hörnornament, palmett- och blomslingor. Mörkblå huvudbård med stor palmett-, blom- och arabeskranka.

Något slitage, smärre fläckar, obetydlig malskada, smärre lagningar. Långsidorna med smärre trampveck.