226
309898

SEMIANTIK DJOSHAGAN. 199 x 129,5 cm.

Utropspris
7 000 - 9 000 SEK
626 - 804 EUR
664 - 853 USD
Klubbat pris
5 000 SEK

Mörkblå botten med polykroma blomställningar. Röd huvudbård med palmettrankor.

Ställvis slitage, smutsig, fläckar. Baksidan med smärre malskador, långsidorna med smärre trampveck, kortsidorna saknar ett par knutrader.

Proveniens

Direktör Arne Nilsson, Sandviken.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?